Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sruby-chaty.cz/sruby-chaty.cz/admin/sql.php on line 24
O firmě | WOOD-LIFE CZ s.r.o.

O firmě WOOD-LIFE CZ s.r.o.

Jestliže jste se rozhodli pro srubovou-roubenou stavbu, jsme připraveni prokonzultovat Vaše představy a přání, navrhnout projekt a postavit srubový dům, srubovou chatu, roubenku.

Námi používaný technologický systém výstavby srubových domů a roubenek je flexibilní a umožňuje pružně reagovat na různé požadavky a podmínky.

Srubové stavby a roubenky realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. Každý vážný zájemce na základě vlastních představ dostane od nás vypracovanou studii podle charakteru stavebního pozemku a cenovou nabídku. Naše technologie srubů a roubenek umožňuje klientovi různé způsoby dokončení interiéru, od klasické dřevené konstrukce až po sádrokartonové úpravy stěn. Další možností je vybrat si stupeň rozestavěnosti stavby, který je možný si dokončit i svépomocí. Naše srubové stavby dokážeme architektonicky doplnit interiérovými prvky, krby, atd., doplnit konstrukcemi ze sádrokartonu apod. Proti tomu je možno navrhnout takové řešení, kdy je např. stavba dokončována postupně, podle toho, jak se vyvíjí požadavky a možnosti klienta.

Po podpise smlouvy a vyhotovení projektové dokumentace, následuje realizace stavby, která trvá 2 až 3 měsíce, na základech vyhotovených zákazníkem, které však mohou být i součástí dodávky. Životnost těchto staveb se odhaduje na 100 a více roků na základě použitých ochranných prvků.

Nezapomeňte, že srubové domy a roubenky už svojí podstatou vytváří prostor, kde můžete bez problémů a přirozeně načerpat tolik potřebné zdraví, psychickou pohodu, klid a harmonii.